دلایل ریسک پذیری استارتاپ ها نسبت به فرانچایز

این مقاله برای بالاتر بردن اطلاعات شما در زمینه ریسک پذیری استارتاپ ها نسبت به کسب و کار های فرانچایز ای تولید شده است، ریسک پذیری استارتاپ ها نسبت به فرانچایزها

هرگونه اشتباهی که صورت گیرد خودتان را متضرر میکند

هنگامی که شروع به راه اندازی کسب و کار خود میکنید ، وقتی زمان تصمیم گیری میرسد، اگر یک اتاق فکر و مشورت نداشته باشید، کاملا تنها خواهید بود . اگر اولین بار است که کسب و کاری راه اندازی میکنید ، نمیتوانید کاملا مطمئن شوید که چه کاری درست است و چه کاری باعث ضرر شما میشود . اگر خوشبینانه به ماجرا نگاه کنیم ، شما بیشتر از تصیمات غلط ، تصمیمات درستی میگیرید، اما این تصمیمات غلط ممکن است هزینه های بسیار سنگینی برای شما به همراه داشته باشد . کسب و کار های فرانچایز قبلا این مسیر را طی کرده اند. آنها قبلا این اشتباهات را مرتکب شده اند، از آنها درس گرفته اند و به صاحبان فرانچایز های خود، راه صحیح و موفقیت آمیز کار ها را  آموزش میدهند.

نداشتن پشتوانه

یک تیم پشتیبانی برای موفقیت هر کسب و کاری لازم است چرا که حتی بزرگترین کسب و کار ها نیز گاها با سختی و چالش هایی رو به رو میشوند . وقتی شرایط دشواری پیش می آید ، صاحبان کسب و کار اکثرا مجبود خواهند بود تا به علم و تجربه خود متکی باشند تا مشکلات را با موفقیت پشت سر بگذارند . کسب و کار های فرانچایز ، به شعبات و فرانچایز های خود مشورت و پشتیبانی رایگان ارائه میدهند و به شما میگویند که در شرایط دشوار، چه راهکاری بهترین نتیجه را خواهد داشت  چرا که موفقیت شما ،در حقیقت موفقیت آنهاست .

مسائل مالی

صاحبان کسب و کار باید تمام کارهای لازم برای تامین امنیت مالی کسب و کار خود را به تنهایی انجام دهند . آنها باید بیزینس پلن خود را بنویسند ، سپس ایده خود را به خانواده ، دوستان یا بانک ها بفروشند تا از طریق آنها سرمایه جذب کنند. علاوه بر آن، بسیاری از صاحبان کسب و کار، که به تنهایی کب و کار خود را آغاز کرده اند ، اغلب نمیدانند که چه مقدار پول برای راه اندازی کار خود ، و پس از آن یعنی زمانی که کار آنها شروع میشود نیاز دارند . کسب و کار های فرانچایز ، به داوطلبان خود در بیزینس پلن خود کمک میکنند، تا حد زیادی آنهارا تامین مالی کرده و به آنها مشاوره هایی درباره مقدار پول مورد نیاز برای تبدیل شدن به صاحب فرانچایز میدهند.

باید بستر موفقیت خود را بسازید

اکثر مواقع ، دلیل شکست کسب و کار ها این است که صاحبان آنها با کارشان بیش از حد درگیر هستند ، و مهارت کافی برای کنترل و اداره آن را ندارند . ممکن است شما دوست داشته باشید که کسب و کارتان در ارتباط با ماشین ها و خودرو ها باشد ، اما اگر ندانید که چطور موقعیت مکانی مناسب را انتخاب کنید ، موارد مورد نیاز و حیاتی استخدام ، آموزش و مدیریت کارکنان خود را ندانید و مهارت بازاریابی نداشته باشید ، کسب و کار خوردوی شما ممکن است هرگز به آنچه در ذهن خود تصور کرده بودید نرسد . کسب و کار های فرانچایز ، اصولا نیازی به دانش بیزینسی داولبان ندارند. آنها روش های مخصوص موفق شدن را به صاحبان فرانچایز های خود آموزش میدهند .

کسب و کار های فرانچایزی فاقد ریسک نیستند

هیچکدام از این موارد به این معنا نیست که کسب و کار های فرانچیزی فاقد ریسک هستند . فرقی نمیکند که پول خود را در راهندازی کسب و کار سرمایه گذاری کنید یا یک فرانچایز ، به هر حال هیچ تضمی قطعی برای رساندن شما به موفقیت مد نظرتان وجود ندارد . با این حال ، اگر شما کار آفرینی هستید که مایل به راه اندازی کسب و کار هستید ، اما دارای تجربه و دانش کافی نیستید ، فرانچایز میتواند گزینه مناسبی برای شما باشد تا هم ریسک ها و خطرات احتمالی را کاهش داده و هم زندگی که آرزویش را دارید را بسازید .

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *