۵ شعار کارآفرینان برای بهبود سبک زندگی

توصیه هایی توسط کارآفرینان برای بهبود سبک زندگی

افراد موفق سبک زندگی های موفقی دارند. این افراد در اوقات فراغ خود کار هایی انجام میدهند که باعث بهبود زندگی آنها می شود.در این مقاله به ۵ نمونه از شعار کارآفرینان خواهیم پرداخت.

این افراد برای خود شعار هایی دارند که همیشه به آنها پایبند هستند.

موارد زیر ۵ شعار کارآفرینان موفق برای بهبود سبک زندگی می باشد که به اختصار برای شما توضیح خواهیم داد.

کار های مهمتر، اولویت بیشتر کارآفرینان

تا به حال برای شما هم  پیش آمده که با اینکه باید به اهداف مهم تری بپردازید، برای مثال بخشی از کتاب یا شعر خود را تکمیل کنید، یک تماس کاری مهم بگیرید، یا نقاشی خود را تکمیل کنید، بخش زیادی از زمان خود را صرف بالا و پایین کردن صفحه فیسبوک یا اینستاگرام خود کرده باشید ؟

اگر میخواهید به اهداف خود برسید ، همین حالا کار های غیر ضروری را حداقل تا وقتی کار های مهم تری را تکمیل نکرده اید کنار بگذارید . شما برای اهداف مهمتر از کلیک کردن روی صفحه و خواندن کامنت های افراد به وجود آمده اید . تمرکز خود را روی چیزهایی بگذارید که به جای جذب فالوور ، برای شما مشتری جذب کند ، چرا که وقت ، استعداد و پول شما بسیار با ارزش تر از آن است که با این موارد پیش پا افتاده حروم شود . اگر کاری که میکنید برای شما پول و مشتری به همراه نمیاورد ، آن را انجام ندهید .

هیچکس بی نقص به دنیا نمی آید

ترس از نداشتن کیفیت یا دانش کافی درباره چیزی بسیاری از افراد توانا و با استعداد را از حرکت به سمت هدف هایشان باز داشته است .

هیچکس در زندگی با دانستن و دانش درباره تمام مسائل ، برای مثال کسب و کار ، به دنیا نمی آید . من یک ناشر و نویسنده موفق هستم . من ۱۴ سال است که مقالات هفتگی مینویسم و بیش از هفتاد هزار نفر ، ماهانه آنها را میخوانند . با این حال ، من هنوز هم به یک فرهنگ لغت برای افزایش دایره لغت خود دارم . در غیر این صورت ممکن است یکسری کلمات را هزاران بار در یک مقاله تکرار کنم که خود باعث افت کیفیت کار من میشود . در هر مکان و هر زمان به یادگیری مشغول شوید و نگذارید ترس بر شما غلبه مرده و مانع رسیدن شما به اهدافتان شود .

زندگی تنها کار کردن نیست

من در محیطی بزرگ شده ام که در آن شعار کارآفرینان ” سخت کوشی موفقیت است ” حکم فرما بود . این حرف در باطن خود مشکلی ندارد ، اما بخشی از مغر من از این حرف برداشت اشتباهی کرد و باعث شد که در ذهن من این طرز فکر به وجود بیاید که اگر تمام زندگی خود را صرف کار کردن نگذارم ، لیافت رسیدن به موفقیت را ندارم . این امر در ذهن من به عنوان یک الگو ثبت شد . هرچقدر که سخت تر کار میکردم ، بیشتر احساس با ارزش بودن میکردم . با این حال ، موفقیتی که من مد نظر داشتم به واقعیت نپیوست و در من باعث به وجود آمدن احساس پوچی ، شکست و بی انگیزگی شد.

امروز ، دختران من ۶ و هشت ساله هستند ، و من حاضر نبودم به هیچ وجه بچگی و بزرگ شدن آنها را از دست بدهم . پس ساعات کاری خود را کم ، و تلاش کردم تا کیفیت کار خود را تا حد امکان افزایش دهم . بر خلاف تصورم ، فروش ما کاهش پیدا نکرد ، بلکه نسبت به سالیان گذشته افزایش یافت . ساعات کاری باعث رسیدن به موفقیت نمیشود. کیفیت کار مهم ترین چیز در ذهن کارآفرینان برتر است .

لزومی ندارد در همه چیز بهترین باشید

من در حسابداری و محاسبات مهارتی ندارم . در عوض عاشق طراحی های گرافیکی هستم . در هر فرد چیزهایی وجود دارد که بطور نا خود آگاه ، فرد به آنها گرایش دارد و میتواند در آنها موفق باشد . من در سخنرانی روی استیج ، نوشتن و راهنمایی صاحبان مشاغل دیگر استعداد دارم و عاش این کار ها هستم . این کار ها چیزهایی نیستند که من تصادفی به دست آورده باشم . اینها توانایی های خدادی من است و من برای انجام آنها خلق شده ام .

من وقتی مشغول این کار ها هستم، خوشحال تر، با انگیزه تر و فعال تر هستم و میتوانم به افراد بیشتری خدمت کنم. اشتیاق های شما شامل چه چیز هایی میشود، شما عاشق چه کار هایی هستید ؟ چطور میتوانید از انجام آنها به موفقیت برسید و با آنها کسب درآمد کنید؟

 به یاد داشته باشید که هیچکس در همه کار ها مهارت ندارد. همواره به ۵ شعار کارآفرینان در زمینه بهبود سبک زندگی توجه کنید.

نیمه کاره رها کردن پل ها شما را به آن سوی مقصد نمیرساند

برخی از کارآفرین ها ، از شروع یک پروژه ، زمانی که پز از ایده ها و احتمالات است لذت میبرند . اما همینکه کارشان با سختی رو به رو میشود ، یا روند تکراری و حوصله سر بری در پیش میگیرد آن را رها میکنند . در این مواقع شروع به انجام کار جدیدی میکنند تا لذت اولیه را دوباره بدست آورند . با این حال، شروع پروژه های متعددی که هرگز کامل نمیشوند ، برای شما موفقیتی حاصل نمیکنند.

تمرکز کردن و به پایان بردن دقیق و بی نقص یک کار نیازمند نظم و خود کنترلی زیادی میباشد و حتی ممکن است کار دشواری باشد . اما نتیجه نهایی و چیزی که به آن دست می یابید ارزشش را دارد . میتوانید از یک منشی برای امور خود استفاده کنید . از بهترین دوستتان بخواهید تا بجای شما در اینستاگرام استوری بگذارد . هرکاری که میتوانید انجام دهید تا حواسپرتی های کار خود را کاهش دهید.

به خودتان اجازه حرکت در مسیر موفقیت و رویا های خود را بدهید . یکی از بهترین شعار کارآفرینان :هیچ عذر و بهانه ای از خود نپذیرید و فقط به سمت جلو حرکت کنید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *