۳ واقعیت مهم که پیش از شروع استارتاپ خود باید بدانید

شروع استارتاپ هم نکات و وارد خاص خود را دارد که مطالعه آن خالی از لطف نیست، این مقاله را مطالعه کنید و ۳ واقعیت مهم پیش از شروع استارتاپ را بدست بیاورید.

جالب ترین و مهم ترین بخش استارتاپ ها ایده های خلاقانه و جدید بر اساس نیاز زمان حال می باشد، یعنی در همان لحظه که نیاز بشر به یک کسب و کار یا تکنولوژی احساس می شود در همان لحظه نیز استارتاپی برای حل این مشکل به وجود می آید.

استارتاپ ها بسیار جالب هستند، در همه ی استارتاپ ها افرادی با انگیزه و پر تلاش با هدف های بزرگ ولی دست یافتنی دور هم جمع شدند و با سرعت به سمت خط پایان می دوند، ولی آیا همه کسانی که شروع می کنند با خط پایان می رسند؟ موفقیت در استارتاپ ها از زمان شروع کار استارتاپ قابل پیش بینی است ؟ چه می شود که بعضی موفق و بعضی شکست می خورند ؟ امروز در ردبی به بیان واقعیت ها و فکت هایی که پیش از شروع کار در استارتاپ باید بدانید صحبت خواهیم کرد :

ترس از شروع کردن

توی خیلی از کار ها شروع کردن جزو سخت ترین بخش استارتاپ هاست، دقیقا همینطوره مهم ترین بخش و ابتدایی ترین بخش هر استارتاپ شروع اون استارت آپه ، اینکه به چطور شروع کردن کسب و کار یا از کجا شروع کردن کسب و کار فکر می کنیم خوبه، اما از اون بهتر زودتر دست به کار شدن و استارت زدن کاره، همانطور که در بالا گفتیم بلافاصله بعد از حس شدن نیاز توسط مردم شغل یا تکنولوژی جدید ارائه میشه پس زمان خیلی تاثیر گذار می تواند باشد.

پس اگر قصد کارآفرین شدن یا استارت زدن یک استارتاپ حرفه ای را دارید دست بجنبانید که هر لحظه ممکنه دیر بشه. نکته همینجاست در شروع استارتاپ درنگ و به تعویق انداختن جایز نیست.

 

بیشتر بخوانید : تفاوت کارآفرینان و موسسان استارتاپ

 

هر استارتاپی نیاز به مشاوره تخصصی دارد

خب شما در مرحله ای هستید که توانایی شروع استارتاپ را دارید حالا وقتش رسیده که به یک مشاور کسب و کار یا استارت آپ مراجعه کنید و از تجارب و اطلاعات وی استفاده کنید، برای شروع چه چیز هایی نیاز دارید یا از کجا می خواهید شروع کنید ؟ اگر در سرمایه اولیه محدودیت هایی دارید یا نفراتتان برای استارتاپی که مدنظرتان است اندازه نیست. باید راه های جایگزین یا راه حل های بهتر را بدانید.

حتی ممکن است در این راه پر پیچ و خم به مشکل جدید یا عجیبی بر بخورید که تا به حال مشابه آن را ندیده باشید، در این صورت چه باید کرد؟ بهترین پیشنهاد قبل از شروع استارتاپ بهره گیری از یک مشاور متخصص خوب می باشد.

فقط وقت گذاشتن برای موفقیت در استارتاپ ها مهم نیست، شما نیاز به تخصص یا حضور افراد متخصص دارید

با توجه به جمله بالا سعی کنید همیشه نیرو های متفاوت با خلاقیت و هنر و استعداد های متنوع را استخدام کنید.

خودداری از استخدام رسمی

چه ایرادی در استخدام قراردادی وجود دارد ؟ بهتر نیست به جای کند تر کردن روند پیشرفت استارتاپ خود با انجام استخدام های رسمی، به استخدام های قرارداری روی بیاورید؟ بهترین راه استخدام کارمندان خود برای شروع استارتاپ با زمان معین می باشد، کارمندان خود را به اندازه ای که احساس می کنید نیاز است یا پروژه زمان می برد استخدام کنید. این قرارداد در صورت رضایت طرفین می تواند تمدید شود.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *