مروری بر بهترین کسب و کار های فرانچایز سال ۲۰۱۸ میلادی (پارت آخر)

مروری بر بهترین فرانچایز های سال ۲۰۱۸

آخرین باری که تصمیم گرفتید غذای خود را از یک رستوران فست فودی خریداری کنید، یا پیش از رفتن به سر کار خود قهوه ای خریداری کرده و از آن لذت برده اید کی بوده است؟ اگر رستورانی که از آن خرید کرده اید رستوران شناخته شده است است و در مکان های مختلف شهر و کشور شما شعبه های مختلفی دارد( برای مثال رستوران هایی مانند مک دونالد یا Dunkin’)، رستوران مورد نظر شما یک فرانچایز دهنده (به انگلیسی Franchisor) می باشد.

شاید شما هم به فکر این که یک فرانچایز یا شعبه از این رستوران های معروف را تاسیس کنید کرده باشید. اما کدام یک از فرانچایز دهنده ها برای بودجه ی شما مناسب می باشند و موفق ترین آنها کدام است؟ برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر درباره این موضوع، در ادامه ی این مقاله با ما همراه باشید.

موفق ترین فرانچایز های سال ۲۰۱۸

پس از گذشتن چهل سال از اولین لیستی که در خصوص فرانچایز های برتر و منتشر شد، بازار فرانچایز ها همچنان داغ است و فرانچایز دهنده ها همچنان با قدرت و رقابت هرچه بیشتر به سوی پیشرفت حرکت می کنند. امسال بیش از ۱۰۰۰ کمپانی و کسب و کار معروف در لیست برترین فرانچایز دهنده ی های سال شرکت کرده اند. در این مقاله، ما به برخی از بهترین کسب و کار ها فرانچایز دهنده های امسال پرداخته ایم و آنها را با شما در میان خواهیم گذاشت. برترین فرانچایز های سال ۲۰۱۸ شامل موارد زیر می باشند:

رستوران های زنجیره ای McDonald’s

هزینه دریافت فرانچایز: ۴۵ هزار دلار

سرمایه اولیه مورد نیاز : ۱ میلیون دلار تا ۲.۵ میلیون دلار

رستوران های مک دونالد علی رغم شهرتی که در سراسر دنیا دارند، اما تا اواسط سال ۲۰۱۷ نتوانسته بود برای مدتی پیشرفت چشم گیری بدست آورد. اما امسال به نظر می رسد که این کمپانی به روز های اوج خود بازگشته است و موفقیت گذشته خود را باز پس گرفته است.

از اینها گذشته اگر شما نیز قصد دارید تا یکی از فرانچایز های این کمپانی معروف را بدست آورید، احتمالا نیاز به هزینه ی هنگفتی را در این کار به کار بگیرید. اما نکته ای که هست اینکه می توان مطمئن بود که هزینه و پول شما ارزشش را خواهد داشت. شما می توانید با استفاده از این هزینه از اعتبار، محبوبیت و تجربیات چند ساله ی این برند بهره مند شوید.

فروشگاه های جهانی ۷-Eleven

هزینه دریافت فرانچایز: ۱۰ هزار دلار تا ۱ میلیون دلار

سرمایه اولیه مورد نیاز: ۳۷ هزار دلار تا ۱.۵ میلیون دلار

فروشگاه های برند ۷-Eleven که از سال ۱۹۲۷ مشغول به کار هستند، سالیان سال است که توانسته اند جزء موفق ترین و بهترین فروشگاه های جهانی، رتبه ی خود را در میان بهترین فرانچایز های دنیا حفظ نمایند.

علی رغم سابقه ی طولانی مدت این برند، این کمپانی امروزه نه تنها شهرت خود را از دست نداده است، بلکه امروزه شاهد رشد بی سابقه ای در طول فعالیت خود می باشد. فروشگاه های این برند در سر تا سر دنیا شهرت جهانی داشته و افراد می تواند در سه الی شش ماه کار خود را به عنوان یکی از فرانچایز های این برند شروع کنند و آموزش ها و امکانات آن بهره مند شوند.

قهوه و شیرینی فروشی Dunkin’

هزینه ی دریافت فرانچایز: ۴۰ هزار دلار تا ۹۰ هزار دلار

هزینه ی اولیه مورد نیاز: ۲۳۰ هزار دلار تا ۱.۵ میلون دلار

Dunkin’ نام خود را از روی نام شیرینی محبوب دونات (Donuts) برگرفته است و درحال حاضر بیش از همیشه مورد توجه مصرف کنندگان و مشتریان خود می باشد و در بیش از ۳۲ کشور جهان شعبه دارد. این کسب و کار جزء بهترین کسب و کار های شناخته شده از نظر برخورد با مشتری انتخاب شده است و همچنین به فرانچایز کننده های خود (به انگلیسی Franchisees) امکانات خوبی نظیر آموزش های لازم، همکاری و کمک های مورد نیاز، انتخاب مکان مناسب، ساخت و ساز، مدیریت، عملکرد و بازاریابی را ارائه می دهند.

فروشگاه های UPS Store

هزینه دریافت فرانچایز: ۳۰ هزار دلار

سرمایه اولیه مورد نیاز: ۱۷۷ هزار دلار تا ۴۰۲ هزار دلار

کسب و کار UPS Store دارای برترین رتبه و فرانچایز در حوضه ارائه خدمات کاری می باشد. این کسب و کار مزایای زیادی شامل ثبات مالی، شناخته شدن و آموزش ها و پشتیبانی های بسیار مناسبی را در اختیال فرانچایز کننده های خود در قرار می دهد. شهرت و شناخته شدگی این برند بسیار زیاد بوده و بیش از ۸۰ درصد مردم آمریکا در فاصله ی ۱۰ مایلی یکی از شعبات این فرانچایز زندگی می کنند و در سر تا سر آمریکا شناخته شده است.

شرکت املاک RE/MAX

شرکت املاک RE/MAX

شرکت املاک RE/Max که مخفف « Real Estate Maximum» می باشد، دارای بیش از چهل سال سابقه ی کاری بوده و در بیش از ۱۰۰ کشور دنیا مشغول فعالیت می باشد. این برند یک برند بسیار شناخته شده است و علاوه بر حضور و شهرت بین المللی، امکانات دیگری نظیر تبلیغات و بازاریابی بسیار قدرتمند، و همچنین سیاست های اقتصادی و مدیریتی بسیار قوی می باشد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *