مروری بر بهترین کسب و کار های فرانچایز سال ۲۰۱۷ میلادی

بهترین فرانچایز های سال ۲۰۱۷

دریافت یک فرانچایز می تواند یکی از مهم ترین تصمیماتی باشد که یک کارآفرین می تواند در طول دوران زندگی خود بگیرد. اخیرا سایت معتبر « Entrepreneur.com» لیستی از برترین فرانچایز های سال ۲۰۱۷ تهیه کرده است. فرانچایز هایی که حداقل در طول کار خود توانسته باشند پنج شعبه در سطح بین المللی ایفا کنند موفق شده اند در لیست این سایت قرار بگیرند. در این مقاله، به رتبه های برتری که در لیست این سایت قرار گرفته است خواهیم پرداخت. نکته ی قابل توجهی که مدیران و طراحان این رتبه بندی به آن اشاره می کنند، این است که رتبه هایی که در این لیست قرار دارد بیشتر به دلیل سودی است که این کسب و کار ها توانسته اند در این سال بدست آوردن و تعداد فرانچایز ها لزوما دلیلی بر بهتر بودن یک فرانچایز نمی باشد. این فرانچایز های برتر شامل موارد زیر می باشند:

فروشگاه های ۷-Eleven

تعداد شعبه ها: ۵۳,۰۲۷

هزینه ی مورد نیاز برای دریافت فرانچایز: ۳۷هزار دلار تا ۱.۵ میلیون دلار

فروشگا های ۷-Eleven یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین فروشگاه های سر تا سر دنیا می باشد. مشتریان می دانند که چه انتظاری از فروشگاه های ۷-Eleven داشته باشند، و همچنین مدل تجاری این کسب و کار همیشه پاسخگوی نیاز های این کمپانی و مشتریان آن بوده است. یکی از دلایل محبوبیت بسیار زیاد این کمپانی بی شک محصولات با کیفیت و کم قیمت این کمپانی است که توسط خود آن ساخته و به فروش می رسد.

رستوران های زنجیره ای Subway

تعداد شعبه ها: ۴۲,۲۲۷

هزینه مورد نیاز برای دریافت فرانچایز: ۱۱۶ هزار دلار تا ۲۶۳ هزار دلار

اگر چه این شرکت مشکلات و جنجال های زیادی در این سال شاهد بوده است، اما همچنان موفق شده است تا جایگاه خود را در میان بهترین رستوران های زنجیره ای دنیا حفظ نماید. یکی از دلایلی که باعث شده است تا این کمپانی به موفقیت های زیادی دست پیدا کند، این است که در سال های اخیر موفق شده تا غذا های سالم تر، با کیفیت تر و در عین حال کم قیمت تری به مشتریان خود ارائه دهد. این کمپانی در سطح بین المللی توانسته رشد و گسترش بسیار زیادی بدست آورد و بسیاری از افراد و کارآفرینان به دنبال آن هستند تا در رشد و گسترش آن سهیم باشند.

رستوران های زنجیره ای Pizza Hut

تعداد فرانچایز ها: ۱۳۰۰۰

هزینه مورد نیاز برای دریافت فرانچایز: ۲۹۷ هزار دلار تا ۲.۵ میلیون دلار

رستوران های زنجیره ای Pizza Hut

پیتزا یکی از محبوب ترین غذا های دنیا است و در تمام دنیا طرفداران و عاشقان خود را همیشه داشته و خواهد داشت. بازار مصرف پیتزا همیشه بازار گرم و سودآوری بوده است، و سرمایه گذاران می توانند با خیال راحت در این غذا سرمایه گذاری کنند، و هنگامی که نام برند های معتبری مانند Pizza Hut نیز در میان باشد، نتیجه آن خواهد بود که این برند سومین برند برتر سال شناخته خواهد شد و سرمایه گذاران خود را صاحب سود فراوانی خواهد کرد. این رستوران با ارزش و شناخته شده، تیم پشتیبانی بسیاری قدرتمندی و از صاحبان فرانچایز های خود بسیار حمایت به عمل آورده و به آنها مشورت ها و کمک های مختلف زیادی می کند.

رستوران های KFC

رستوران های KFC

تعداد فرانچایز ها: ۱۳,۸۴۶

هزینه مورد نیاز برای دریافت یک فرانچایز: ۱.۵ میلیون دلار تا ۲.۵ میلیون دلار

برند KFC مانند برند هایی مانند Pizza Hut و مک دونالد، یکی از مشهور ترین و شناخته شده ترین برند ها و کمپانی های جهان است. این برند اخیرا مشغول افزایش و بهبود منو های خود بوده است و توانسته تا حد زیادی آنها را گسترش دهد تا قدرت انتخاب بیشتری به مشتریان خود بدهد که همین امر باعث شده تا در سال ۲۰۱۷ توجهات رسانه ای زیادی را به خود جلب نماید. مطرح شدن KFC باعث شد تا کارآفرینان بار دیگر به فکر سرمایه گذاری در این برند افتاده و توجهی ویژه ای به آن نشان دهند.

هتل های Super 8 Hotels

تعداد فرانچایز ها: ۳۰۰۰

هزینه مورد نیاز برای دریافت یک فرانچایز: ۱۷۶ هزار دلار تا ۳.۵ میلیون دلار

هتل های Super 8 Hotels

هتل های جهانی Super 8 Hotels مانند هتل های Days Inn Hotels، تحت مالکیت شرکت Wyndham می باشد. دلیل موفقیت هتل های Super 8 این است که این هتل ها بسیار اقتصادی و در عین حال نسبت به قیمت هایشان بسیار با کیفیت می باشند. این کمپانی بیشتر هتل های با کیفیت و به صرفه ای را در اختیار مسافران در سر تا سر دنیا قرار می دهد و مورد اعتماد و محبوب بسیاری از افراد می باشد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *