مروری بر بهترین کسب و کار های فرانچایزی سال ۲۰۱۵ میلادی

بهترین کسب و کار های فرانچایزی سال ۲۰۱۵ میلادی

فرانچایز های سالیان زیادی است که در زمینه ی کسب و کار و درآمد جای محکمی برای خود باز کرده اند. نتایج تحقیقات و نظر سنجی هایی که درباره فرانچایز ها در سال ۲۰۱۵ صورت گرفته است، نشان می دهد که بازار فرانچایز ها نه تنها هنوز قدیمی نشده است، بلکه به سرعت درحال گسترش و افزایش نیز می باشد. در این مقاله، هدف ما این است که برخی از بهترین و موفق ترین فرانچایز هایی که در این سال فعالیت کرده اند را به شما معرفی نماییم.

هتل های Hampton Hotels

کسب و کار فرانچایزی hotel hampton

هنگامی که قصد انتخاب یک هتل را دارید، شاید فرهنگ آن هتل اولین چیزی نباشد که به چشم شما بیاید. اما در هتل های Hampton Hotels، فرهنگ مناسب و مهمان پذیری این هتل یکی از با ارزش ترین فاکتور هایی است که چشم هر بازدید کننده ای را به خود جلب می کند، و همین امر باعث شده است که این فرانچایز در لیست بهترین فرانچایز های این سال قرار بگیرد. خدمات و سرویس ها و خدمه ی با کیفیت این هتل، راحتی اتاق ها و تخت های زیبا و تمیز این هتل باعث شده است تا این هتل تبدیل به یکی از بهترین و شناخت شده ترین هتل های سطح جهان قرار بگیرد.

در سال گذشته، این هتل موفق شده تا شعبه های زیادی در لندن، لهستان و روسیه افتتاح کند و تعداد فرانچایز های و شعبات خود ره به حدود ۲۰۰۰ هتل در ۱۶ کشور دنیا برساند. همچنین در بالای این لیست کشور چین قرار دارد و این برند تصمیم گرفته تا در چند سال آینده حدود ۴۰۰ هتل تاسیس نماید.

باشگاه Anytime Fitness

باشگاه ورزشی Anytime Fitness یکی از شناخته شده ترین و معروف ترین باشگاه های ورزشی نه تنها در ایالات متحده، بلکه در بیش از ۲۰ کشور دنیا می باشد. این برند، اگر چه در سال ۲۰۱۴ از رتبه ی اول بهترین فرانچایز ها به رتبه ی دوم تغییر رتبه پیدا کرد، اما این بدان معنا نیست که این باشگاه زنجیره ای ۲۴ ساعته جزو بهترین های زمینه ی خود نیست. در حقیقت سال ۲۰۱۴ یکی از بهترین سال های این برند بوده است و ثبت نام ۲۴ ساعته ی این برند باعث شد تا در ماه ژانویه این سال، تعداد اعضایی که در این باشگاه ها ثبت نام کرده اند به بیش از ۳ میلیون نفر برسد.

طبق آمار ها، این باشگاه بیش از ۳ هزار شعبه در ۵۰ ایالت کشور آمریکا، و همچنین بیش از ۲۰ کشور دنیا شامل سنگاپور، مالزی، هنگ کنگ و فیلیپین تاسیس کرده است. همچنین هدف این باشگاه ورزشی این است که در سال ۲۰۱۵ بتواند بیش از ۳۵۰ شعبه ی دیگر در سراسر دنیا تاسیس نماید.

رستوران Jack In The Box

کسب و کار فرانچایزی jack in the box

رستوران Jack In The Box یک رستوران غذا های فست فودی در ایالات متحده آمریکا می باشد که در سال ۱۹۵۱ توسط رابرت پیترسون (Robert Peterson) تاسیس گردید. این رستوران، در سال ۲۰۱۵ توانسته بیش از ۲۲۵۰ فرانچایز در سر تا سر دنیا تاسیس نماید.

رستوران های Denny’s

کسب و کار فرانچایزی dennys

رستوران Denny’s به شدت تلاش کرده است تا بتواند سرگرمی و شادی را وارد برند خود نماید. این رستوران انیمیشین های مخصوص به خود را تحت عنوان های «ماجرا های تخم مرغ، پنکیک، بیکن و سوسی» را در رستوران های خود به نمایش می گذارد و افراد بزرگ و کوچک را توسط آنها سرگرم می کند.

همچنین این برند اخریا با کمپانی آتاری وارد همکاری شده و در یکی از منو های خود به نام منوی (remixed)، بازی های کلاسیکی همچون Hashteroids، Centipup و Take—out را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

اما علی رغم ظاهر سرگرم کننده و شادی که این رستوران دارد، مدیران آن در امر بیزینس و کار بسیار جدی هستند. این برند توانسته در سال ۲۰۱۴ بیش از۴۰ شعبه به شعبات خود افزوده و تعداد فرانچایز های خود را به ۱۷۱۰ واحد برساند.

سوپرمارکت های ۷-Eleven

این نکته که با بیش از ۵۴,۵۰۰ شعبه ای که سورپر مارکت های سون ایلون در سراسر دنیا دارد، همچنان جایی برای رشد و افزایش شعبات این سوپرمارکت وجود دارد. تنها در سال ۲۰۱۴، سیصد و سی شعبه در آمریکا و کانادا باز و شروع به فعالیت کرد. شاید یکی از علل موفقیت روز افزون و بی نظیر این برند، محصولات با کیفیت و در عین حال ارزان قیمت مخصوص این فروشگاه است که شامل انواع نوشیدنی ها، خوراکی ها و باتری ها می باشد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *