مزایای کسب و کار های کم درآمد

مزایای کسب و کار های کم درآمد

اداره یک کسب و کار های کم درآمد، اگر چه کار دلخواه و جذابی نیست، اما بر خلاف آنچه بسیاری از افراد تصور می کنند، وقت تلف کردن هم به حساب نمی آید. آنچه باید بدانید این است که اگر شما پول زیادی به دست نمی آورید، یا حتی اگر کمی پول هم از دست می دهید، ممکن است هنوز هم درحال پیشرفت و حرکت به سوی هدف نهایی خود باشید: داشتن یک کسب و کار بزرگ و پرسود.

در مقاله ای که اکنون درحال مطالعه ی آن می باشید، ما قصد داریم تا برخی از دلایلی که چرا شما از داشتن یک کسب و کار کوچک، حتی اگر کسب و کار کم درآمدی باشید سود می برید بپردازیم. این دلایل شامل موارد زیر می باشند:

یادگیری مهارت های ضروری در کسب و کار های کم درآمد

اگر چه ممکن است کسب و کار شما پول زیادی از آن شما نکند، اما تجربه ای که در آن به دست می آورید، یک تجربه ی واقعی و با ارزش است. شما درحال یادگیری مهارت ها و فرا گرفتن توانایی هایی هستید که زمانی که کسب و کارتان رشد کرد، به آنها نیاز پیدا خواهید کرد. برخی از این مهارت ها شامل موارد زیر می باشند:

بازاریابی: شما باید روش های مختلفی که امروزه در بازاریابی موفق هستند را امتحان کنید. اگر چه برخی از کلاس های بازاریابی بسیار به روز و مفید هستند، اما شما با استفاده از یک کسب و کار کم درآمد، چیز های بسیار بیشتری نسبت به آنچه افراد در کلاس های بازاریابی می آموزند، فرا خواهید گرفت.

مدیریت: با استفاده از کسب و کار های کم درآمد، شما یاد می گیرید که افراد را استخدام کنید، وظایف کاری را مشخص کنید، نظرات خود را اظهار کنید، با احساسات مقابله و آنها را کنترل کنید و همچنین در اخراج کردن افراد موفق تر عمل کنید. حتی اگر بخش اعظم جریانات مالی شما صرف پرداخت پول به کارمندان شود، با این حال شما هنوز هم یاد می گیرید که چطور کاپیتان کشتی کوچک خود، یعنی کسب و کارتان باشید.

مذاکره کردن: وضعیت مالی سخت شما، شما را مجبور به مذاکره می کند. یادگیری اینکه چطور سود خود را در فروش ها تنظیم کنید که مشتری شما از شما رضایت نیز داشته باشد، به شما کمک می کند تا زمانی که با رقم های بزرگ سر و کار دارید نیز همین روند را پیش بگیرید.

مزایای مالی کسب و کار های کم درآمد

 بر خلاف آنچه بسیاری از افراد تصور می کنند، کسب و کار های کم درآمد نیز دارای مزایای مالی می باشند. به عنوان مثال می توان به مزیت های زیر اشاره کرد.

کاهش میزان مالیات: اگر چه ممکن است در مواقع کسب و کار شما باعث از دست رفتن پول شود، اما حداقل شما می توانید هزینه های مربوط به کسب و کار خود را کاهش دهید تا در این صورت مجبور به پرداخت مالیات های کلان نباشید. هنگامی که تمامی درآمد های شما صرف مخارج یک سال شما، صرف پرداخت حقوق افراد می شود، شما می توانید تا میزان  زیادی از مالیات خود را کاهش دهید. در این صورت، اگر چه شما سودی به دست نمی آورید، اما می توانید به صورت قانونی مالیات خود را کاهش دهید.

همانطور که بنجامین فرانکلین می گوید:

صرفه جویی یک پنی همانند به دست آوردن آن است.

کاهش هزینه های اضافی: علاوه بر مسئله ی مالیات، شما مجبور به استفاده از محصولاتی نظیر محصولات SaaS، خرید سرویس ها و خدمات گران بازاریابی، یا استخدام کارکنان اضافی بدون اینکه بدانید چطور هر هزینه ای تبدیل به درآمد، سود و بازگشت سرمایه می شود نخواهید داشت. به طور کلی، این امر که مجبور باشید تا با درآمد کم شروع کنید، مانع صرف هزینه های اضافی که در حقیقت منفعتی برای شما ندارند خواهد شد.

پیشرفت ذهنی کسب و کار های کم درآمد

مقاومت در برابر مشکلات: مدیریت کردن یک کسب و کار کم درآمد کار پر استرسی است. شما روز هایی که ممکن است کاملا بی پول شوید، و حتی پول لازم برای خرید یک سری احتیاجات اساسی را ندارید را می شمارید. با این حال، زمانی که شما شروع به سود آوری و پیشرفت و استخدام افراد کنید، مشکلاتی که دیگران را می ترساند، دیگر برای شما مانند بزرگ نخواهد بود. بدین ترتیب شما همیشه به یاد می آورید که چطور از مشکلات بزرگتر و سخت تر عبور کرده اید.

پافشاری تا زمان رسیدن به هدف: هنگامی که شما به موفقیت برسید (فراموش نکنید که شما باهوش و قوی هستید، پس قطعا می رسید)، شما قدرت این را خواهید داشت تا در برابر شکست ها پا فشاری داشته باشید تا بتوانید ایدئولوژی موفقیت دست پیدا کنید. در هنگامی که دیگران تسلیم می شوند، شما خواهید دانست که چطور مقاومت کنید تا به هدف با ارزش و بلند مدت خود دست پیدا کنید. شما صاحبان کسب و کاری را خواهید دید که درباره اینکه چطور کسب و کارشان با شکست رو به رو شده است و به «به درد نمی خورد» شکایت می کنند، اما خواهید دانست که مشکل کسب و کار آنها نیست، بلکه مشکل خود آنها هستند که زمان کافی برای رسیدن به هدف خود را صرف نمی کنند.

از دست ندادن فرصت ها: هرچه امروز شما بیشتر برای ۲۰۰ هزار تومان استرس داشته باشید، بهتر می توانید از موفقیت های پیش رو استفاده کنید. خاطرات گذشته به شما اطمینان می دهند که شما تمرکز خود را به کار گرفته، زمان خود را فدا می کنید و بر روی سود های بزرگ خود دوباره سرمایه گذاری می کنید تا بتوانید پول و سرمایه هرچه بیشتری به دست بیاورید. بدین ترتیب، به جای وقت تلف کردن، شما یک ثانیه مکث می کنید و سپس تلاش خود را دو برابر می کنید. ترس و هراسی که برای از دست دادن پول و سرمایه به وجود می آید، باعث می شود که شما تمرکز خود را حفظ کرده و رویای خود برای آینده را تبدیل به یک خاطره و روزمرگی کنید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *